Home Ι Program | Participants | Venue

Albin Márffy
University of Technology and Economics of Budapest
Alexey Berdyugin University of Manchester
Andreas Baumgartner University of Basel
Artem Kononov University of Basel
Artemii Efimov EPFL
Astrid Weston University of Manchester
Bálint Szentpéteri
University of Technology and Economics of Budapest
Bilal Kousar Institut Néel, Grenoble
Blesson Sam Varghese University of Basel
Christian Schoenenberger University of Basel
D.K. (Dennis) de Wal University of Groningen
Devang Parmar Karlsruhe Institute of Technology
Elias Portoles ETH Zurich
Everton Arrighi Universite Paris Saclay
Florian Libisch TU Wien, Vienna
Francesco Calavalle CIC nanoGUNE, Donostia / San Sebastián
Franz Peter Herling CIC nanoGUNE, Donostia / San Sebastián
Gaëlle Le Breton CEA Saclay, Paris
Giulia Zheng ETH Zurich
Giulio de Vito University of Basel
Herve Malo Pierre Yves EPFL
Himani Arora Helmholtz-Zentrum, Dresden-Rossendorf
Ian Sampaio University of Basel
Julia Amann University of Regensburg
Julien Barrier University of Manchester
Kimberly Hsieh Aarhus University
Kirstine Aggerbeck Stampe Aarhus University
Lidia Stocker ETH Zurich
Lorenzo Camosi ICN2, Barcelona
Lujun Wang ETH Zurich
Lukas Sponfeldner University of Basel
Lutz Waldecker RWTH Aachen
Margherita Melegari University of Geneva
Martin Endres University of Basel
Mehdi Ramezani University of Basel
Michele Masseroni ETH Zurich
Mohammad Tasnimul Haque Aalto University
Nadine Leisgang University of Basel
Nicol Lambeva Helmholtz-Zentrum, Dresden-Rossendorf
Nicolas Ubrig University of Geneva
Paritosh Karnatak University of Basel
Paulo-Eduardo Faria-Junior University of Regensburg
Péter Makk
University of Technology and Economics of Budapest
Philipp Schmidt RWTH Aachen
Prasanna Rout TU Delft
Quentin Bénichou CEA Saclay, Paris
Roth Julien Roger Ermenegildo EPFL
Rounak Jha University of Basel
Roy Haller University of Basel
Sambit Mohapatra Universite Paris Saclay
Shuichi Iwakiri ETH Zurich
Stefan Peterhans University of Regensburg
Tathagata Paul Empa, Dübendorf
Thomas Fabian TU Wien, Vienna
Vanessa Gall Karlsruhe Institute of Technology
Wenhao Huang Empa, Dübendorf
Yuanzhuo Hong Universite Paris Saclay
Zarina Mingazheva University of Basel
Zekang Zhou EPFL
Ziwei Dou Universite Paris Saclay
Ziwei Wang University of Manchester